Vytvorenie web stránky od Grandiosoft

Webovú prezentáciu Focus BL vytvorila firma Grandiosoft, ktorá sídli v Galante. Medzi naše hlavné aktivity patrí tvorba webu - prezentácií či internetových obchodov. Individuálnym prístupom ku každému zákazníkovi dokážeme vytvoriť ideálne riešenie a docieliť tak spokojnosť.

Pri web stránkach, ale aj eshopoch je veľmi dôležitý vzhľad a dizajn. Ten si môžete vybrať spomedzi viacerých šablón, my však preferujeme originálny vzhľad, ktorý vytvoríme len pre Vás. Vďaka tomu budete ľahko odlíšiteľný od konkurencie. Dôležité je, aby bol responzívny, keďže návštevníci neprezerajú Váš web len z veľkých monitorov.

GRANDIOSOFT

Spravovanie Vašej web stránky na našom vlastnom administračnom systéme bez problémov zvládnete a to nemusíte mať ani žiadne špeciálne IT znalosti. Do administračného systému vieme pridať aj ďalšie moduly, ktorými získate cenné štatistiky o návštevníkoch. Okrem toho im môžete posielať aj newslettre, ktorými ich informujete o novinkách či zľavách. Web stránka môže byť prepojená aj so sociálnymi médiami a taktiež na nej môže byť zavedená online forma rozhovoru. Zákazník tak nemusí písať maily, ale spýta sa Vás priamo na stránke.

Niektoré časti stránky Vám môžeme zaheslovať, ak chcete, aby prístup k nim mali len heslom oprávnený používatelia. Keďže na web môžu prichádzať návštevníci z rôznych kútov sveta, je možno dobré, ak by stránka bola aj v inom jazyku. Po dodaní jazykových mutácií túto možnosť sprístupníme.

Na zviditeľnenie webu sa používa dlhodobý proces, SEO optimalizácia. Prináša to dlhodobé výsledky a Vám v konečnom dôsledku vyššie zisky. Spolu s ňou či samostatne môžeme vykonávať aj PPC kampaň, ktorá prináša výsledky ihneď. Veríme, že sa rozhodnete správne. Rozhodnete pre Grandiosoft.

 


© Copyright 2012 www.bugyivideo.sk | Webdizajn - GRANDIOSOFT